Πολυήμερη Εκπαιδευτική Εκδρομή της Γ’ τάξης στα Χανιά σχολ. έτος 2022-2023

Για να δείτε τις προσφορές που στάλθηκαν και αξιολογήθηκαν στο σχολείο μας πατήστε στο αντίστοιχο όνομα πρακτορείου:

Happy Days travel

Smile Acadimos,

HELLENIC COACHES

PANOLYMPIA

TRAVEL PROJECT

Μειοδότης του διαγωνισμού είναι το πρακτορείο smile acadimos και το συμβόλαιο που υπογράφηκε βρίσκεται

εδώ ( και το πρόγραμμα της εκδρομής)

Προώθηση του οικονομικού εγγραμματισμού

Έχω τη χαρά να σας ενημερώσω για το Quiz Οικονομικών, τη νέα πρωτοβουλία της Οικονομικής Ολυμπιάδας για την προώθηση του οικονομικού εγγραμματισμού με τη συγχρηματοδότηση του Προγράμματος Erasmus+ της Ευρωπαϊκής Ένωσης.

Κατά την επικοινωνία μας με εκπαιδευτικούς και μαθητές, συνειδητοποιήσαμε ότι πέρα από τον διαγωνισμό της Οικονομικής Ολυμπιάδας, είναι σημαντικό να βελτιώνει κανείς τις οικονομικές του γνώσεις κάθε μέρα. Γι’ αυτόν ακριβώς τον λόγο, σχεδιάσαμε το Quiz Οικονομικών που είναι άμεσα διαθέσιμο στον καθένα και την καθεμία, από οπουδήποτε και ανά πάσα στιγμή μέσω υπολογιστή, τάμπλετ ή ακόμα και ενός έξυπνου κινητού τηλεφώνου.

Κάθε μήνα θα βραβεύονται οι συμμετέχοντες που θα πετυχαίνουν τις καλύτερες επιδόσεις στον καλύτερο χρόνο και τα σχολεία με τη μεγαλύτερη συμμετοχή.

Μπορείτε να βρείτε περισσότερες πληροφορίες και να εγγραφείτε στο Quiz Οικονομικών εδώ.

Είμαι στη διάθεσή σας για οποιαδήποτε περαιτέρω πληροφορία ή διευκρίνιση.

Με τιμή,
Νίκος Ρώμπαπας